https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2022/09/drozdzownia-v3.jpg

O inwestycjiOsiedle Nowa Drożdżownia

To wyjątkowa inwestycja w południowo-wschodniej części Krakowa, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nazwa trafnie nawiązuje do lokalizacji, w której powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy. Ulica Drożdżowa to teren dawnej drożdżowni w Bieżanowie – miejsce naznaczone historią. W drugiej połowie XIX w. Bieżanów, wówczas wieś, była własnością rodziny Czecz de Lindenwald. Ta pozostawiła po sobie wiele trwałych śladów, m.in. niedziałającą już Fabrykę Drożdży i Spirytusu Stanisława Porębskiego i Jana Czecza w Bieżanowie. Działalność nie przetrwała do czasów współczesnych, ale obiekt pozostał…

Idea inwestycji od początku była jasno sprecyzowana: scalić ze sobą teraźniejszość, potrzeby jutra, ale i… przeszłość – przywrócić blask starym budynkom fabrycznym. To istotny punkt w całym przedsięwzięciu. Docelowo obszar działki zostanie przekształcony w nowoczesną zabudowę mieszkalno-usługową, kameralną, ale maksymalnie funkcjonalną, o wysokim standardzie wykończenia.

ETAP I

Budowa 28 domów w zabudowie szeregowej w których znajdować się będą  cztery mieszkania usytuowane  na trzech kondygnacjach o powierzchni  od 88m2 do 100 m2.

Do każdego mieszkania przynależy ogródek i  zewnętrzne stanowisko postojowe.

Termin realizacji: 31.12.2024 r.

ETAP II

Budowa 2-piętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdować się będą 53 mieszkania

o powierzchni od 40m2 – 95 m2 z balkonami/loggia, parkingiem podziemnym oraz komórkami lokatorskimi.

ETAP III

Budowa 2-piętrowych budynków wielorodzinnych w których  znajdować się będą  40 mieszkania o powierzchni 34 – 91 m2 z balkonami/ loggią, parking podziemny i komórkami lokatorskimi.

https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2023/06/Drozdzowa_ABC_wizualizacja-polnocna.jpeg
https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2022/08/ujecie-szeregowka-duzo-front-ulicy-min.jpg

Nowoczesność z nutą indywidualizmu

Chcesz zamieszkać w dzielnicy Kraków-Bieżanów, a może otworzyć w niej biznes? Inwestycja Nowa Drożdżownia jest miejscem, jakiego szukasz! Na ulicy Drożdżowej w Krakowie do sprzedaży oddajemy zarówno domy w zabudowie bliźniaczej, jak i mieszkania w niskiej zabudowie wielorodzinnej, a także lokale o przeznaczeniu usługowo-handlowym – wszystkie o funkcjonalnym układzie i zróżnicowanej powierzchni, wzbogacone o liczne rozwiązania podnoszące jakość codziennego życia. Mamy tu na myśli choćby: duże przeszklenia, balkony, loggie, prywatne ogródki, cichobieżne windy, garaż podziemny, naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie, stację do ładowania samochodów elektrycznych, czy monitoring.

Projekt Nowa Drożdżownia powstał w oparciu o aktualne trendy rynkowe oraz rosnące oczekiwania i preferencje nabywców, co oznacza, że jest jednym z niewielu miejsc na mapie Krakowa, w którym odnajdzie się każdy!
https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2022/08/ujecie-szeregowka-2-dzien-obrobione-duzy-budynek-min.jpg
https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2022/08/ujecie-szeregowka-duzo-front-ulicy-min.jpg

Miejski komfort w otoczeniu natury

Szukasz mieszkania lub domu typu bliźniak w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim? Nasza najnowsza inwestycja w tej części miasta zdecydowanie powinna Cię zainteresować. Nowa Drożdżownia – to kompleks mieszkaniowy o ponadprzeciętnym charakterze, położony w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja nowo powstającego osiedla mieszkaniowego w południowo-wschodniej części Krakowa niewątpliwie kryje w sobie olbrzymi potencjał… Dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych to jeden z wielu elementów, które przesądzają o wyjątkowości tej inwestycji. Trudno pominąć łatwy dojazd do centrum, szybkie połączenie z autostradą A4 oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

Projekt Nowa Drożdżownia przykuwa uwagę czymś jeszcze… wyrazistą i niebanalną architekturą! Nowoczesność spotyka się tutaj z loftowym sznytem! Aspekt ten nie pozostaje bez znaczenia dla nabywców – zwłaszcza miłośników dobrego designu. Niska i kameralna zabudowa mieszkaniowa, wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz starannie zaprojektowana przestrzeń zielona pomiędzy budynkami sprawia, że kompleks Nowa Drożdżownia pięknie harmonizuje z pobliskim otoczeniem – skąpanymi w zieleni domami jednorodzinnymi.
https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2023/06/Drozdzowa_ABC_wizualizacja-poludniowa.jpeg
https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2023/06/Drozdzowa_ABC_wizualizacja-polnocna.jpeg
https://nowadrozdzownia.pl/wp-content/uploads/2022/08/Nowa-Drozdzownia-logo-warianty-ostateczny-1-1.png
Dane kontaktowe
12 630 99 11
12 630 99 33
biuro@tetnowski.pl
ul. Wrocławska 80, Kraków
Social Media

© Nowa Drożdżownia 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webdesign: Heron Art Network